мιℓєу ¢уяυѕ ƒαη
selam (: ,
sitemize hoşgeldin ! , sitemizde herşeyi bulabilirsin ..
eğer sende Mileyciysen
BEKLİYORUZZ ! <3
мιℓєу ¢уяυѕ ƒαη
selam (: ,
sitemize hoşgeldin ! , sitemizde herşeyi bulabilirsin ..
eğer sende Mileyciysen
BEKLİYORUZZ ! <3
мιℓєу ¢уяυѕ ƒαη
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

мιℓєу ¢уяυѕ ƒαη

Üye Ol , Mutlu Ol (: , İlk Ve Tek MC fan !

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

miley cyrus haberler

2 posters
YazarMesaj
***dilay***
Co~Admin
***dilay***

Kadın Mesaj Sayısı : 236
Lakap : BOŞ [BENDE BİLMİOM Kİ]

miley cyrus haberler Empty
MesajKonu: miley cyrus haberler   miley cyrus haberler EmptyPtsi Tem. 26, 2010 2:09 pm

17 yaşındaki Miley Cyrus, 45 yaşındaki yapımcısıyla (adam Shankman- Hair Spray qibi filmleride Yönetti ) uygunsuz bir dans yaparken görüntülendi .İşde bu Şok Görüntüler http://gossipgirlwold.blogcu.com " da
arkadaşlar videoyu koyamadım ama resimleri koyıcam ama bence resimerle yetinmeyin ve bu siteye girip videolarıı izleyin Miley e bir lafım birisi bu kızı durdursun 1 tane bile hayranıı kalmaz !. İzledikten sonra anlarsınızz ;)

RIO IN ROCK için bir çekiliş bileti!

missmiley dördüncü yıldönümünde, bir bilet Madrid ROCKINRIO 2010, Haziran 6 Miley Cyrus konsere katılmak gitmek için giving uzağa için olacaktır İspanya'da ilk defa. Gitmek istiyor musunuz? Çok basit:

Göndermek bir e-postaya missmileyweb@hotmail.com adı, bugün canlı doğum tarihi, şehir / kasaba. Zorunlu biz Twitter izleyin (Point bize heyecan rapor.) Ve nihayet iki soruları yanıtlamak zorunda:
1. Ne sizin için Miley Cyrus demek
2. Neden bilet kazanmak için hak düşünüyorsunuz?
Missmiley gibi cevaplarla kazanan seçin. Biz doğru kim daha fazla hak ettiğinize inanıyoruz seçmek hakkımız saklıdır. Yani katılmak

Miley Cyrus Görüşmelerde Her On-Screen Kiss Liam ile Birinci

Miley Cyrus o onun ERKEK arkadaşı, Avustralya co-star Liam Hemsworth Click Zaman çift, Yeni filmi The Last Song for dokunmatik öpücük tür paylaşılan düştü ortaya çıkarmıştır.
Ayşe Hannah Montana Yıldızı Liam SERT, bazı Raporlar safra o 20 yaşındaki Aktor evlenmek istiyor telkin ile düşmüş görünüyor.
Miley safra met kadar sevgi, bunun onların Ortak Küçük olması Fark etmez olduğunun altını çizdi.
Şöyle dedi: "Bu öpücük kesinlikle bir şey tetikledi. Bana bu çok eğlenceli olacağını fark etti ve bana sizin kötü ve Ruh eşinizi veya en iyi arkadaşınız ya da her türlü ve bu da birisiyle karşılayabilir sonraki hissedebiliyorum bir gün anladım kafamda bir şey tetikledi gerçekten harika. "
17 yaşındaki Yakin zamanda o Hannah Montana, Şöhret Click sezon sonunda ONU Motorlu Disney göstermek terk edileceğini açıkladı.
O Daily Mirror söyledi: "Bu acı tatlı tür benim için. Benim güvenlik battaniye gibi, benim konfor bölgesinin. Bu en kolay şey yapmam ve ben her zaman, ve gösteri yalın zorunda kaldım gelecekte benim için farklı olacak dayanacağı zorunda değil. "
Ama Miley endişelenecek BİR Sey var hazırsındır görünüyor, o zaten Demi Moore BİR yelpaze var, bunlardan hemen yanında Yeni film LOL Yıldızı olacak olan.
Moore MTV ABD şunları söyledi: "Harika, ve ben o inanılmaz topraklanmış ..." diye] gerçek bir profesyonel [düşünüyorum. "

Hunky Aussie İLE aşk yuvası INTO Miley Cyrus hamle !.

TEEN kraliçesi Miley Cyrus hakkında Achy Break anne babasının kalbini BİR ... iri PARÇA Aussie Aktor Liam Hemsworth BİR saray Aşk yuvası içine taşıyarak.
Onlar $ 3.95million rüya eve resimde dahil Toluca Lake, en lüks LA banliyösünde konakların bakarak edilmiştir.
BİR emlâkçı Daily Star Pazar söyledi: "Miley Âşık met özelliği ile anında "düştü
Miley, 17, ABD röportajda itiraf BİR Canavar 1992 yılında Achy Breaky Heart ile vurmuş anne Tish ve ülke şarkıcı baba Billy Ray, başlangıçta "Olu" ONU ve Liam, 20, evde Birlikte Kurma Karşı İdi.
Hannah Montana rolü Disney TV mevcut dördüncü hikayeleri Gale ONU bırakıp Gitmek olacaktır Genç Yıldız, ekledi: "Anne ben Kasım ayında Benim 18 yaşını doldurmadan bırakılırsa o Kırık kalpli olacağını söyledi."
Ama, ONU televizyon karakteri çift sayfalar serin, Miley sonunda ailesinin ikna onun hazırsındır BİR Baska bes mil daha evlerinden oldu Uzun kendi ev saten Topçu Alay Komutanı vermek.
Dün gece bir dostum dedi ki: "Onlar da ödün verdi bu yana ve ona ait bir yer olsun verme kararı O yedinci gökte oldu."
O ARKADAŞ da eklendi, onun anne-babalar, Liam ile Miley yaşayan Konu - film 30 Nisan'da İngiliz sinema, onun co-star önünde - tabu Last Song vurur. "Onlar gerçekten Küçük kızı bırakmaya dayanamıyorum.
"Ben onu baba ile o bir adam hemen birlikte yaşamak olacak rankles düşünüyorum.
"Onlar ancak Liam tapıyorum orada kızlarıyla yaptığı planlar üzerinden gerçek gerginlik oldu."
Liam ONU tip olarak o telkin ve Miley LA trendi Dinle BİR loft daire saten bloğu ve kendisinin ayak koymak Vine 24 Yıldızı Kiefer Sutherland BİR yastık vardır.
"Tish ve Billy Ray met fikri," dostum "Dedi nixed." Onlar sefih Gece Hayatı baştan olacağını Liam ve Miley korkuyordu. "
Billy Ray, 48, Hala Ortak BİR mülkiyet anlaşma imzalamak zorunda kalacaktır. Miley 150million dolarlık civarında olabilir AMA Hala Küçük BİR müzik.

süper cyrus

miley cyrus'un şık ve havalı tarzını görenler eonun hazırlanmak için saatler harcadığını düşünebilirler oysa genç bayan cyrus görünüşü çin inanılmaz derecede az zaman harcıyor bazen ne giyeceğime karar vermek ve odama gidip elimden gelen en mükemmel makyajı yapmak için yalnızca 20 dakikam oluyor diyor miley bu işin sırrını bizimlede de paylaşsa ne güzel olur değil mi ? =)) Süper cyrus

Miley Cyrus Teen Choice Ödül Törenini Salladı!
Miley Cyrus dün akşam Teen Choice sahnesini fena terletti... Aynı gece Britney Spears ve Black Eyed Peas gibi gruplarında performans gösterdiği sahne Miley çıkınca hayli terledi... Hareketli şovu ve enerjisiyle Miley, geleceğin Madonna'sı olarak görüldü...

miley koleksiyonu geliyor

Miley Cyrus dünyaca ünlü bir moda devine ilham kaynağı oldu... Miley koleksiyonu çıkaran moda devi, Miley Cyrus'un tarzının günümüz modern genç kızlarını yansıttığını düşünüyor... Güzel bir haber bu koleksiyon Türkiye'de de saygın bir mağazada satılacakmış... Ancak henüz kesinleşmediği için mağaza adını sizinle paylaşamıyorum arkadaşlar... Kesinleştiği an haberi size uçurıcam;)

miley çok eleştiriliyor

Geçen yıl henüz 16 yaşındayken Vanity Fair dergisine verdiği yarı çıplak poz nedeniyle eleştirilen Miley Cyrus yine bir tartışmanın merkezinde yer alıyor. Nedeni ise başrollerinden birini üstlendiği The Last Song adlı filmde rol arkadaşı Liam Hemsworth ile birlikte yer aldığı denizde öpüşme sahnesi.
Bazı magazin siteleri Cyrus'ın üzerinde ıslak bir giysiyle uzun uzun öpüştügü bu sahnenin henüz 17 yaşındaki bir yıldız için fazla ateşli olduğunu ileri sürerek "Bu öpücük masum bir ilk aşk öpücüğünden çok fazlası" yorumunu yaptı.
Yönetmenliğini Julie Anne Robinson'ın üstlendiği The Last Song (Son Şarkı) tuhaf bir adam olan babasının yanına yaz tatilini geçirmeye gönderilen genç ve asi bir kızın öyküsü üzerine kurulu. Filmin ana teması ise ilk aşk heyecanı.

alıntıdır
Violet-'
Admin
Violet-'

Kadın Mesaj Sayısı : 759
Doğum tarihi : 30/09/98
Lakap : Çakıl

MesajKonu: Geri: miley cyrus haberler   miley cyrus haberler EmptySalı Ağus. 03, 2010 5:09 pm

sağol
http://smileycyrusfan.lovelyforum.net
***dilay***
Co~Admin
***dilay***

Kadın Mesaj Sayısı : 236
Lakap : BOŞ [BENDE BİLMİOM Kİ]

MesajKonu: Geri: miley cyrus haberler   miley cyrus haberler EmptySalı Ağus. 03, 2010 9:12 pm

bir şey değil

miley cyrus haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus Kimliği
» Miley Cyrus
» Miley Cyrus
» On Set with Miley Cyrus
» Miley Cyrus Can't Be Tamed